İade Şartları

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

    Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

1- İade veya değişim süresi yedi (7) gündür.

2- İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

3- Hijyenikliği ve jelatini bozulabilecek kitap, cd gibi vs.. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

4- İade edilecek olan ürünler kesinlikle tekrar satılabilinir özelliğini kaybetmemelidir. Aksi takdirde iade edilen ürün, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda ise ürünün iadesi ve değişimi kesinlikle kabul edilemez.

5- Ürün tarafınıza hasarlı teslim edilmiş veya şirketimiz tarafından kaynaklanan sorun oluşmuş ise kargo iade masrafları tarafımıza aittir. Bunun dışında nedenlerle yapılan iade masrafları müşterilerimize aittir.

6- Hasarsız veya eksiksiz olduğu halde, kargo teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kargo ücretlerini(alış kargo ücretini ve iade kargo ücretini) ödeyerek satılabilirliği bozulmamış şekilde ürün iadesi yapılabilir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek İletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya çağrı merkezimi 0 850 302 59 55 arayarak  bize bildirebilirsiniz.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır.

ÖNEMLİ : Firmamız tarafından kaynaklı ürün şikayetlerinizde, %100 ürün iadesi ve birebir ürün değişimi sağlanacaktır.