Neden Elektrikmar ?

1- Fiyatlar neden bu kadar düşük ?

    Ürünlerin çoğu, bayiler vasıtasıyla değil doğrudan üreticisinden tedarik edilmektedir. Stoklama şeklinde çalışılmaktadır. Stoklar yüksek hacimli miktarlarda yapılmaktadır. Bu şekilde fiyatları en dip seviyede tutabilmekteyiz.

2- Nasıl Güvenilir Alışveriş?
    Güvenlik altyapımız, sertifikalarımız, kullandığımız yüksek standart güvenlik araçları bizi en güvenilir "%100 güvenli alışveriş" sitelerinden biri yapmaktadır.

3- Aldığım ürünü nasıl iade ederim?
    Almış olduğunuz ürün hatalı, kusurlu, parçası eksik veya defolu çıkarsa, ambalajını bozmadan, sadece müşteri hizmetlerini (0 850 302 59 55 ) arayarak  telefon ile ulaşmanız yeterli. Size hiçbir zorluk çıkartılmadan birebir ürün değişimi sağlanmaktadır.

4- Üründen memnun kalmadım, ne yapabilirim?
    Hiçbir gerekçe göstermeden, ürünün teslim gününden itibaren 7(yedi) gün içerisinde müşteri hizmetlerini(0 850 302 59 55 ) arayarak telefon ile ulaşmanız yeterli. Ürün tekrar satılabilecek şekilde(parçaları eksiksiz, çiziksiz ve ambalajlı) olmalıdır. Ürün teslim alındıktan sonra 15(onbeş) gün içinde incelenerek, hiçbir zorluk çıkartmadan para iadesi sağlanmaktadır. Kargo ücretleri (Giden kargo ücreti ve İade kargo ücreti) müşteriye aittir.

5- Ödemeyi nasıl  yapabilirim?
  a - Kredi kartı ile ödeme
  b - Kredi kartı ile kapıda ödeme
  c - Nakit olarak kapıda ödeme
  d - Havale ile ödeme

6- Aldığım ürün ne zaman elimde olur?
    Ürünlerin gönderimi depomuzdan sağlanmaktadır. Bu sayede Haftaiçi Gün içerisinde saat 15:00'a kadar yapılan alışverişler genel olarak aynı gün kargoya verilir. Teslimat adresine göre kargo, sipariş tarihinden itibaren en geç 3(üç)  işgünü içerisinde elinize ulaşır. Not: Çok nadir de olsa yoğun satışlarda, ürünün stokta tükenmesi durumunda tedarik edilmesi teslimat süresini 1-2(bir-iki) gün uzatabilir.
Öneri, şikayet ve görüşleriniz için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.